Vishay WSL2512R0390DBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.039ohm, 0.1975V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
IHS
Datasheet5 페이지2년 전
Introduction Date2009-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WSL-2512 .039 .5% B43
RES 0.039 OHM 0.5% 1W 2512