Vishay WSL2010R3200FEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.32ohm, 0.4V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지2년 전
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Res Metal Strip 2010 0.33 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ12ZQFR33U
Res Thick Film 2010 0.33 Ohm 1% 0.75W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJB1BFR33U
Res Thick Film 1020 0.33 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-C1BFR30U
Res Anti-Sulfured Thick Film 1020 0.3 Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Molded Emboss T/R
Yageo GroupRL2010FK-070R33L
Res Thick Film 2010 0.33 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 0.33 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±250ppm/C Pad SMD Automotive T/R
설명
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2010.321%EAE3
RES 0.32 OHM 1% 1/2W 2010
WSL-2010 .32 1% EA e3