Vishay WSL2010R2000DTA18
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.2ohm, 0.4472V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
IHS
Datasheet5 페이지2년 전
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.2ohm, 0.4472V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Res Metal Strip 2010 0.22 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Silicon Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupPT2010JK-070R2L
PT Series 2010 0.2 Ohm ±5 % 0.75 W ±75 ppm/°C Surface Mount Thick Film Resistor
Yageo GroupPT2010FK-070R2L
750mW Thick Film Resistors ±75ppm/℃ ±1% 200mΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupPT2010FK-7W0R2L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.2ohm, 0.447V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 0.2 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
설명
WSL-2010-18 .2 .5% R86
RES 0.2 OHM 0.5% 1W 2010