Vishay WSL2010R0910FEB18
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.091ohm, 0.3017V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Introduction Date2018-01-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2010-18.0911%EBE3
RES 0.091 OHM 1% 1W 2010