Vishay WSL2010R0740FTB
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.074ohm, 0.1924V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Res Metal Strip 2010 0.075 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJC1CFR068U
Res Thick Film 1020 0.068 Ohm 1% 2W ±150ppm/C Sulfur Resistant Wide Terminal SMD Automotive