Vishay WSL2010R0430FBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.043ohm, 0.1466V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
IHS
Datasheet5 페이지2년 전
공급망
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Res Metal Strip 2010 0.039 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-C1CFR043U
Res Thick Film 1020 0.043 Ohm 1% 2W ±200ppm/C Sulfur Resistant Wide Terminal SMD Automotive T/R
TE ConnectivityTLM2HDR043FTE
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.043 Ohm 1% 3/4W ±50ppm/°C Molded Emboss T/R
PanasonicERJ-L1DKF47MU
Res Thick Film 2010 0.047 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R