Vishay WSL2010R0410FEK
Res Metal Strip 2010 0.041 Ohm 1% 1/2W 75ppm/C Molded SMD SMD Bulk
IHS
Datasheet5 페이지2년 전
Newark
공급망
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Res Metal Strip 2010 0.039 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R