Vishay RWR89SR215FSB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.215ohm, 0.8031V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
공급망
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.2ohm, 0.6325V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.205ohm, 0.4528V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.215ohm, 0.4637V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.2ohm, 0.7746V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
설명
Res Wirewound 0.215 Ohm 1% 3W ±650ppm/C 0.001% Silicone AXL Bulk
RES 215 MOHM 3W 1% WW AXIAL
ESS-2B .215 1% RWR89SR215FS B12