Vishay RWR89N20R0FSS73
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 20ohm, 6.3246V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet4 페이지8년 전
New Yorker Electronics
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 20ohm, 7.746V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 20ohm, 7.0711V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 20ohm, 6.3246V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Res Wirewound 20 Ohm 1% 3W ±30ppm/C 0.001% Silicone AXL T/R
Resistor,metal Alloy,20Ohms,1+/-% Tol,-20,20Ppm-Tc |Vishay RWR89N20R0FSS73
20¦¸ ¡À1% 3W ¡À30ppm/¡æ 14.22mm