Vishay RWR80SR357FSB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.357ohm, 0.845V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
데이터시트 및 문서
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.357ohm, 0.5975V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.365ohm, 1.0464V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.332ohm, 0.998V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45FR33E
Res Wirewound 0.33 Ohm 1% 5W ±90ppm/°C Conformal Silicone Ceramic AXL
Ohmite41FR33E
RESISTOR;WIREWOUND;RES 0.33 OHMS;PWR-RTG 1 W;TOL 1%;AXIAL;SILICONE-CERAMIC
설명
Resistor,metal Alloy,0.357Ohms,1+/-% Tol,-650,650Ppm-Tc,rwr-Milstyle |Vishay RWR80SR357FSB12
RES 357 MOHM 2W 1% WW AXIAL
EGS-3-80 .357 1% RWR80SR357FS B12