Vishay RNC50J6041FS
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 6040ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지23년 전
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date1996-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
Res Metal Film 6.04K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C 0.001% Epoxy AXL T/R
6.04K¦¸ ¡À1% 100mW ¡À25ppm/¡æ 3.81mm