Vishay RN60C3922FBSL
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 39200ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-08-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 39200ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MBA/SMA 0204 - Professional Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 39.2kOhms 0.4W
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 39.2kOhm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 39200ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 39200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNMF14FTC39K0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 39000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
RES 39.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-60 39.2K 1% T-2 RN60C3922F BSL