Vishay RN60C3402FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 34000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 33200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 36500ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 33200ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 35700ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 35700ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 31600ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Resistor,metal Film,34Kohms,300Wv,1+/-% Tol,-50,50Ppm-Tc,rn60-Milstyle |Vishay RN60C3402FB14
RES 34K OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-60 34K 1% T-2 RN60C3402F B14
34K OHM 1% 50PPM 1/8W