Vishay RN50E2003BRE6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 200000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지9년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 200000ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount