Vishay RLR20C30R0GSRSL
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 30ohm, 350V, 2% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
데이터시트 및 문서
Introduction Date2013-12-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 30ohm, 250V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 30ohm, 250V, 2% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 30ohm, 200V, 2% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 27ohm, 350V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 33ohm, 350V, 2% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 27ohm, 350V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
RES 30 OHM 2% 1/2W AXIAL
ERL-20 30 2% T-1 RLR20C30R0GS RSL