Vishay RLR07C5620FS
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 562ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지9년 전
element14
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date1996-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RESISTOR, METAL FILM, 562OHM, 250mW, 1%
Other Products
Metal Film Resistor; Power Rating:250mW; Resistance:562ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Series:RLR; Operating Temperature Range:-65°C to +150°C; Resistor Element Material:Metal Film; Voltage Rating:250V ;RoHS Compliant: No