Vishay RLR07C3R65FMB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 3.65ohm, 250V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
New Yorker Electronics
공급망
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 3.32ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF12FTD3R32
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 3.32ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR - FUSIBLE CMF 0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm 0.5W 1/2W 4Ohm ±100ppm/C
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 3.3ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3.9ohm, 4.4159V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45F4R0E
Through Hole Resistor, 40 Series, 4 ohm, 5 W, 1%, 460 V, Axial Leaded RoHS Compliant: Yes
설명
Resistor,metal Film,3.65Ohms,250Wv,1+/-% Tol,100Ppm-Tc,rlr-Milstyle |Vishay RLR07C3R65FMB14
RES 3.65 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL-07 3.65 1% T-1 RLR07C3R65FM B14