Vishay NS0052R500FS73
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2.5ohm, 3.5355V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
Datasheet4 페이지20년 전
New Yorker Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-10-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Res Wirewound 2.5 Ohm 1% 3W ±50ppm/C Silicone AXL Bulk
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 2.5ohm, 1.5811V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 2.74ohm, 1.6553V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2.74ohm, 2.3409V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2.55ohm, 2.2583V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
NS-5 2.5 1% S73