Vishay LVR03R1000FE12
Resistor, Wirewound; 0.1 Ohms; 3 W @ degC; 1 %; 1000 V; Axial Leaded
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
PUILVR03R1000FE120
15h
RS (Formerly Allied Electronics)LVR03R1000FE120100Bulk
13h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지5년 전
Farnell
Newark
element14 APAC
Arrow.cn
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-07-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-05-22
LTD Date2021-11-22
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Strip, 5W, 0.1ohm, 0.7071V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.1ohm, 0.3162V, 1% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.1ohm, 0.5477V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
LVR Series 3 W 0.1 Ohms 1 % Axial Lead Metal Strip Wirewound Resistor
Res Metal Strip 0.1 Ohm 1% 3W Molded AXL Thru-Hole Bulk
WIREWOUND RESISTOR, R1, 1%, AXIAL; Resistance:0.1ohm; Voltage Rating:-; Resistor Case Style:Axial Leaded; Power Rating:3W; Resistance Tolerance: 1%; Product Range:LVR03 Series; Resistor Element Type:Wirewound