Vishay SFR16S0001240FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 124ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheet10 페이지2년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.47%
LTB Date2025-01-28
LTD Date2025-02-04
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 124ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 127ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 118ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1622309-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 121ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
RESISTOR;METAL FILM;RES 124 OHMS;PWR-RTG 0.5 W;TOL 1%;AXIAL;TAPE & REEL
Axial FIXED RESISTOR SFR16S 0.075Diax0.138L 1.90mmx3.50mm 0.5W 1/2W 124Ohm ±100ppm/C
124¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 3.5mm