Venkel SWCR2512-ZK-472JT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 4700ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
견적 요청 제출
견적 요청(RFQ)
이 요청은 지정된 공급업체로 전송됩니다.
(*은(는) 필수 필드를 나타냅니다.)
견적 요청
공급업체 *
연락처 정보
데이터시트 및 문서
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2022-03-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Surge Withstanding CR;2512;1.5W;±100PPM;4.7K;±5%