Venkel HPTF0805-RN-2371FT
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 2370ohm, 150V, 1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0805
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
High Power Thin Film CR;0805;1/8W;±10PPM;2.37K;±1%