Venkel CRG0603-Q-2002FT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 20000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
견적 요청 제출
견적 요청(RFQ)
이 요청은 지정된 공급업체로 전송됩니다.
(*은(는) 필수 필드를 나타냅니다.)
견적 요청
공급업체 *
연락처 정보
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지5년 전
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RoHS 10/10 Green CR;0603;1/10W;20K;±1%