Venkel C0603X7R100-474KNE
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet29 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-48.86%
Introduction Date2005-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CAP CER 0.47UF 10V X7R 0603