United Chemi-Con HHSE350ELL271MJC5S
HSE Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors, 270uF, 35Vdc, Long Lead
데이터시트
가격 및 재고
3개월간의 트렌드:
-47.20%
설명
HSE Radial Can aluminum capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 270muF 35V