United Chemi-Con HHSE250ELL331MJC5S
HSE Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors, 330uF, 25Vdc, Long Lead
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
HSE Radial Can aluminum capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 330muF 25V