United Chemi-Con ESMH451VNN331MR50T
Cap Aluminum Lytic 330uF 450V 20% (30 X 50mm) Snap-In 10mm 0.753 Ohm 2010mA 2000h 85°C Bulk
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet15 페이지19년 전
element14
Newark
관련 부품
United Chemi-ConEKMH451VSN331MR50S
Cap Aluminum Lytic 330uF 450V 20%( 30 X 50mm) Snap-In 10mm 0.753 Ohm 1380mA 2000h 105C
United Chemi-ConEKMH451VNN331MR50T
United Chemi-ConEKMH451VNN331MR50W
SERIES: KMH-LU; VOLT: 450; CAP: 330; DIA X LENGTH: 29X50; PACKAGING: SNAP-IN
PanasonicEET-HC2S331JA
Cap Aluminum 330uF 420V 20% (25 X 50mm) Snap-In 10mm 1420mA 2000h 105°C Bulk
Cornell Dubilier380LQ331M450A022
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 380LQ 450V 330muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LKX 400V 330muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
설명
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 330UF, 4; ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 330UF, 450V, 20%, SNAP-IN; Capacitance: 330µF; Voltage(DC): 450V; Voltage(AC): -; Capacit; Available until stocks are exhausted Alternative available
Aluminum Electrolytic Capacitor 330Uf, 450V, 20%, Snap-In; Rango De Producto:Serie Smh; Capacidad:330Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:450V; Diámetro:30Mm; Resistencia Esr:0.753Ohm; Altura:50Mm; Body Height:50Mm |Chemi-Con ESMH451VNN331MR50T