United Chemi-Con ESMG250ELL103MP40S
Aluminum Electrolytic Capacitor 10000UF, 25V, 20%, Radial
Obsolete
Datasheet4 페이지11년 전
Farnell
element14
공급망
Country of OriginIndonesia, Mainland China, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-12-27
LTD Date2020-03-31
관련 부품
United Chemi-ConESMQ250ELL103MM40S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10000uF
United Chemi-ConESMH250VSN103MQ30T
United Chemi-ConEKMH250VSN103MQ35T
KYOCERA AVXUVK1E103MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVK 25V 10000muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
NichiconUKW1E103MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UKW 25V 10000muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
10000uF 25V ±20% 2.9A@120Hz Plugin,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
설명
Cap Aluminum Lytic 10000uF 25V 20% (22 X 40mm) Radial 10mm 3240mA 2000h 85°C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10000uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor 10000Uf, 25V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Smg; Capacidad:10000Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:25V; Diámetro:22Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:40Mm |Chemi-Con ESMG250ELL103MP40S