United Chemi-Con EMVY100ADA221MF80G
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor 220UF 10; 10V 20%, SMD; AE Case: Radial Can - Capacitance: 220µF;
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지12년 전
Datasheet2 페이지15년 전
Farnell
Electro Sonic
Future Electronics
element14
공급망
Country of OriginIndonesia, Mainland China, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
관련 부품
PanasonicEEEFKA221XAP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMZA100ADA221MF80G
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 280mA 2000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEEFK1A221XP
Cornell DubilierAFK227M10X16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-HA1A221XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
설명
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 280mA 1000h 105°C Cardboard T/R
MVY Series 220 uF 10 V ±20% Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
220uF 10V 280mA@100kHz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2626
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 220UF 10V 20%, SMD; AE Capacitor Case: Radial Can - SMD; Capacitance: 220µF; Voltage Rating: 10V; ESR: 0.34ohm; Product Range: MVY Series; Lifetime @ Temperature: 2000 hours @ 125°C; Ripple Current AC: 280mA
Aluminum Electrolytic Capacitor 220Uf 10V 20%, Smd; Rango De Producto:Serie Mvy; Capacidad:220Μf; Tensión Nominal:10V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:6.3Mm; Resistencia Esr:0.34Ohm; Altura:7.7Mm; Body Height:7.7Mm |Chemi-Con EMVY100ADA221MF80G