United Chemi-Con EMVL350ADA100ME60G
Cap Aluminum 10uF 35V 20% (5 X 5.7mm) SMD 25mA 3000h 105°C T/R
Obsolete
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지10년 전
Datasheet0 페이지0년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
관련 부품
PanasonicEEEHC1V100R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HC 35V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUA 35V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUA 25V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor 10UF 35V; 35V 20%, SMD; Case / Package:Radial Can
Wurth Elektronik865230542002
WCAP-AS5H Aluminum Electrolytic Capacitors
United Chemi-ConEMLF350ADA100ME73G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, 2321
설명
10uF 35V 25mA@120Hz ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Surface Mount, 2121
Taped / Capacitor, Aluminum, 35 V, Cap.10 , Dia.5 , Leng.5