United Chemi-Con EMVH630ADA100MF80G
Cap Aluminum Lytic 10uF 63V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 2 Ohm 60mA 1000h 125C Automotive T/R
Obsolete
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지10년 전
Datasheet2 페이지11년 전
Electro Sonic
Newark
element14
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.98%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginIndonesia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
관련 부품
PanasonicEEEFC1H100P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 50V 10muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEFK1K100XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 80V 10muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Cornell DubilierAVEZ106M50D16T-F
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10uF 50V 105C Case 6 .3 x 5.3
PanasonicEEEFK1K100P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 80V 10muF 卤20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 80V 10muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMVH500ADA100MF60G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, 2826
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Surface Mount, 2626
MVH Series 63 v 10 uf 125c 6.3x7.7mm Low ESR. 1K hrs SMD Aluminum Electrolytic
Aluminum Electrolytic Capacitor 10Uf 63V 20%, Smd; Capacitance:10Μf; Voltage(Dc):63V; Esr:2Ohm; Lifetime @ Temperature:1000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Product Range:Alchip Mvh Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Msl:- Rohs Compliant: Yes |Chemi-Con EMVH630ADA100MF80G