United Chemi-Con EMVE6R3ADA101MF55G
Cap Aluminum Lytic 100uF 6.3V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 69mA 1000h 105°C Cardboard T/R
Obsolete
가격 및 재고
Electro Sonic
Farnell
Newark
element14
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginIndonesia, Mainland China, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
관련 부품
United Chemi-ConEMVK6R3ADA101MF55G
Cap Aluminum Lytic 100uF 6.3V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 56mA 1000h 105C T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 6.3V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWZ 6.3V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-HA0J101AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 6.3V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMVY6R3ADA101MF55G
Aluminum Electrolytic Capacitor 100Uf, 6.3V, 20%, Smd
PanasonicEEE0JA101WR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 6.3V 100muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
설명
100uF 6.3V 69mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Cap Aluminum Lytic 100uF 6.3V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 0.069A 1000h 105C T/R Automotive AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 2626
CAPACITOR ALUM ELEC 100UF, 6.3V, SMD; Capacitance:100µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:6.3V; Life Time @ Temperature:1000 hours @ 105°C; Height:5.2mm; Diameter:6.3mm; Operating Temperature Range:-40°C to +105°C