United Chemi-Con EMVA4R0ADA471MF80G
Cap Aluminum Lytic 470uF 4V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 150mA 2000h 85°C Cardboard T/R
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
SD ChipsEMVA4R0ADA471MF80G문의하기
1d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지10년 전
Datasheet2 페이지15년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginIndonesia, Mainland China, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
관련 부품
PanasonicEEEFKJ471XSP
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor SMD,D6.3xL7.7mm 470µF ±20% 6.3V 2000Hrs@105℃
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 4V 470muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEFTA471XAP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 10V 470muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEFTJ471XAP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 6.3V 470muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SEV 4V 470muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMZR100ADA471MF80G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 2626
설명
Taped / Capacitor, Aluminum, 4 V, Cap.470 , Dia.6 , Leng.7 RoHS Compliant: Yes
470uF 4V 150mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 2626