United Chemi-Con EKMS501VSN271MA40S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 500V, 20% +Tol, 20% -Tol, 270uF
데이터시트
데이터시트 및 문서
United Chemi-Con
3개월간의 트렌드:
+0.00%