United Chemi-Con APXG250ARA100ME46G
Cap Aluminum Polymer 10uF 25VDC 20%( 5 X 4.5mm) SMD 0.06 Ohm 1700mA 1000h 105C T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
Datasheet2 페이지13년 전
United Chemi-Con
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-24.42%
Introduction Date2012-06-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Wurth Elektronik875105444001
WCAP-PSLP Aluminum Polymer Capacitors
Wurth Elektronik875105240001
WCAP-PSLP Radial Can - SMD Aluminum Polymer Capacitor 0.157Dia 4.00mm ±20% 10muF 10V
Cap Aluminum Polymer 10uF 10VDC 20% (4 X 5.2mm) SMD 0.22 Ohm 700mA 2000h 105C T/R
Cap Tant Solid 10uF 6.3V MM CASE 20% (1.6 X 0.85 X 0.9mm) SMD 1608-09 0.3 Ohm 105°C T/R
Cap Tant Solid 10uF 6.3V MM CASE 20% (1.6 X 0.85 X 0.9mm) SMD 1608-09 0.5 Ohm 105°C T/R
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Surface Mount, 2121
25V 10uF Polymer ±20% 60mΩ 1.7A@100kHz SMD,D5xL4.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
SERIES: PXG; VOLT: 25; CAP: 10; DIA X LENGTH: 5X5; PACKAGING: TAPED
CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V SMD