United Chemi-Con APXG200ARA391MJ80G
Cap Aluminum Polymer 390uF 20VDC 20%( 10 X 7.7mm) SMD 0.022 Ohm 3.65A 15000h 105C T/R
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
JRH Electronics
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-88.89%
Introduction Date2014-07-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
United Chemi-ConAPXF4R0ARA391MF80G
Cap Aluminum Polymer 390uF 4VDC 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.009 Ohm 4200mA 2000h 105°C T/R
United Chemi-ConAPXF2R5ARA391ME61G
Aluminum Organic Polymer Capacitors 390uF 2.5 Volts
United Chemi-ConAPXF6R3ARA391MH70G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF, Surface Mount, 3333
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF, Surface Mount, 2626
Cap Aluminum Polymer 390uF 6.3VDC 20% (8 X 7mm) SMD 0.022 Ohm 3200mA 5000h 105C Automotive T/R
Cap Aluminum Polymer 390uF 6.3VDC 20%( 8 X 6.7mm) SMD 0.018 Ohm 3200mA 2000h 105C T/R
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 20V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF, Surface Mount, 4141
20V 390uF Polymer ±20% 22mΩ 3.65A@100kHz SMD,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
390¦ÌF 20V ¡À20% 22m¦¸ 15000h@ 105¡ãC 3.65A@ 100 kHz SMD 10.3mm*10.3mm*8mm
Aluminum Organic Polymer Capacitors 20V 390uF 20% Tol
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD