United Chemi-Con APXA250ARA100MF60G
Cap Aluminum Polymer 10uF 25V 20% (6.3 X 5.7mm) SMD 0.065 Ohm 1500mA 2000h 105°C T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지5년 전
Datasheet2 페이지11년 전
Electro Sonic
JRH Electronics
Future Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2024-03-31
LTD Date2025-03-31
관련 부품
Panasonic25SVP10M
Cap Aluminum Polymer 10uF 25VDC 20% (8 X 6.9mm) SMD 0.06 Ohm 1500mA 2000h 105C T/R
Cap Aluminum Polymer 10uF 25VDC 20% (8 X 7mm) SMD 0.06 Ohm 1600mA 2000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEE1EA100SR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 25V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEEFK1E100R
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor SMD,D4xL5.8mm 10µF ±20% 25V 2000Hrs@105℃ 90mA 1.35Ω
Cornell DubilierAVE106M25C12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 25V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Cornell DubilierAFK106M25B12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 25V 10muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
설명
PXA Series Ø 6.3 x 5.7 mm 25 V 10 uF Conductive Polymer Aluminum Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Surface Mount, 2626
CONDUCTIVE POLYMER ALUMINUM SOLID CAPACITOR
CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V SMD