United Chemi-Con APSK2R5ELL221ME08S
Cap Aluminum Polymer 220uF 2.5VDC 20% (5 X 8mm) Radial 2mm 0.007 Ohm 4350mA 20000h 105C Bulk
데이터시트
데이터시트 및 문서
United Chemi-Con
Datasheet2 페이지4년 전
IHS
Master Electronics
관련 부품
NichiconRR70J221MDN1
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3VDC 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.007 Ohm 5600mA 2000h 105C Bulk
NichiconRR71A221MDN1
Cap Aluminum Polymer 220uF 10VDC 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 0.007 Ohm 6100mA 2000h 105C Bulk
Wurth Elektronik870025374003
WCAP-PTG5 Aluminum Polymer Capacitors
Wurth Elektronik870025174002
KYOCERA AVXRL81C221MDN1PX
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 220UF 16 V POLYMER, L8 SERIES 2000H 8 X 8MM
United Chemi-ConAPSG250ELL221MHB5S
Cap Aluminum Polymer 220uF 25VDC 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.016 Ohm 4650mA 15000h 105C Bulk
설명
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF
Super low ESR and high ripple current capability by using conductive polymer.
United Chemi-Con
SERIES: PSK; VOLT: 2.5; CAP: 220; DIA X LENGTH: 5X8; PACKAGING: BULK
CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V T/H