Uniroyal 1206W4J0154T5E
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 150kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
IHS
Datasheet3 페이지17년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 150000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
150000¦¸ ¡À5% 1/4W 1206