Uniroyal 1206W4F7503T5E
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 750000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
IHS
Datasheet3 페이지17년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
750 kOhms ¡À1% 1/4W ¡À100ppm/¡ãC 1206