TXC 9C-16.000MAAJ-T
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 16MHz Nom
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet1 페이지13년 전
Datasheet1 페이지17년 전
Datasheet1 페이지16년 전
Datasheet1 페이지15년 전
ODG (Origin Data Global)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
관련 부품
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin DIP HC-49/S Thru-Hole Bulk
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 15.36MHz Nom
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
설명
CRYSTAL 16.000 MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL, 16MHZ, 18PF, SMD, 11.4 X 4.35MM; Frequency Nom: 16MHz; Crystal Case: SMD, 11.4mm x 4.35mm; Frequency Stability + / -: 30ppm; Load Capacitance: 18pF; Freque; Available until stocks are exhausted Alternative available