TXC 7W-3.6864MBA-T
Oscillator XO 3.6864MHz ±25ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지10년 전
TXC SCT
Farnell
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
3.2x2.5 Timing XO 3.6864 MHz CMOS 3.3V 25ppm -40 to 85C
Oscillator MEMS 3.6864MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
2.5x2.0 Timing XO 3.6864 MHz CMOS 3.3V 25ppm -40 to 85C
TH Crystal Oscillator 3.6864MHz 3.3V 15pF 4-Pin Metal DIP
Oscillator XO 3.6864MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 4MHz Nom, CMOS
설명
CMOS Output Clock Oscillator, 3.6864MHz Nom
OSC, 3.6864MHZ, 3.3V, SMD, 7.0X5.0
XTAL OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD
Osc, 3.6864Mhz, 7 X 5Mm, Cmos; Frequency Nom:3.6864Mhz; Frequency Stability +/-:25Ppm; Oscillator Case:Smd, 7Mm X 5Mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:7W Series; Operating Temperature Min:-40°C; Frequency:3.6864Mhz Rohs Compliant: Yes |Txc 7W-3.6864MBA-T
OSC, 3.6864MHZ, 3.3V, SMD, 7.0X5.0; Frequency:3.6864MHz; Frequency Stability:± 25ppm; Supply Voltage:3.3V; Operating Temperature Range:-10°C to +70°C; Load Capacitance:30pF; Oscillator Mounting:SMD; No. of Pins:4; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Resonator Case:SMD; Series:7W; Type:CXO