TTM Technologies BD1416N50100AHF
Balun Transformer, 1.4 to 1.6 GHz, 50 to 100 Ohms
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
RFMW
Datasheet4 페이지3년 전
IHS
Anaren Microwave
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
RF Transformer, 1400MHz Min, 1600MHz Max