TT Electronics WCR1206LF-2741-F-P-LT
Res Thick Film 1206 2.74K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
Datasheet3 페이지16년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 2740ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206