TT Electronics PCF-W0603LF-12-2402-B-P-LT
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 24000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet6 페이지2년 전
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명