Triad Magnetics WSU135-2660-R
Power Supply, Ac-dc, 13.5V, 2.66A, 90-264V in, Enclosed, Wall Plug, WSU135 Series
데이터시트
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet3 페이지14년 전
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-8.93%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-03-13
관련 부품
Triad MagneticsWSU120-3000
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,3A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,36W, WSU120 SERIES
Triad MagneticsWSU120-3000-R
Triad MagneticsWSU150-2400
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,2.4A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,36W, WSU150 SERIES
설명
WSU Series 36 W 90 to 264 VAC in 13.5 Vout Negative Center Level VI Wall Plug In
Ac-Dc Converter, External Plug In, 1 O/P, 35.91W, 13.5V; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:35.91W; Output Voltage - Output 1:13.5V; Output Current - Output 1:2.66A; Output Voltage - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WSU135-2660-R