Triad Magnetics WDU18-300
Power Supply, Ac-dc, 18V, 0.3A, 120V in, Enclosed, Wall Plug, Linear, WDU18 Series
Farnell
Datasheet2 페이지19년 전
3개월간의 트렌드:
+212%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-05-01
관련 부품
Triad MagneticsWDU12-300
POWER SUPPLY, AC-DC,12V, 0.3A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR, WDU12 SERIES
Triad MagneticsWDU24-300
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,0.3A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR, WDU24 SERIES
설명
AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 9W,; AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 9W, 18V; Power Supply Output Type:Fixed; Input Voltage VAC:120V; No. of Outputs:1; Output Voltage Nom.:18V; Output Current Max:300mA; Output Power Max:9W; Output Connector:2.1mm x 5.5mm x 11mm
Ac-Dc Converter, External Plug In, 1 O/P, 9W, 18V; Tipo De Conector:Us; Tensión De Entrada Ac Mín.:-; Tensión De Entrada Ac Máx.:120V; Potencia De Salida Máx.:9W; Corriente De Salida Máx.:300Ma; Tipo De Salida De Alimentación:Fixed |Triad Magnetics WDU18-300