Triad Magnetics WAU060-2000
Wall Plug Transformer 6 VAC @ 2000MA, 5.5X2.1MM Conn, Culus
데이터시트
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet1 페이지9년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+129%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
설명
Plug-In Adapter Single-OUT 6V 2A Carton
AC/AC WALL MNT ADAPTER 6VAC 2A
12W 1 120V(AC) 120V(AC) 48mm*60mm*80mm
Power Supply, Ac-Ac, 6V, 2A; Power Supply Applications:-; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:12W; Output Voltage Vac:6Vac; Output Current:2A; Plug Type:Us; Output Connector:2.1Mm X 5.5Mm Barrel Plug; Input Voltage Ac Max:120V Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WAU060-2000