Triad Magnetics FS20-1800
Power Transformer 20.0V At 1.8A UL/CUL-115/230V Split Pack Pcb MOUNT/FS20-1800
IHS
Datasheet1 페이지6년 전
Datasheet2 페이지0년 전
Master Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.31.40.35
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Power Transformer 2500Vrms 36VA 8 Terminal PC Pin Thru-Hole
Split Pack Transformers 20VCT@1.8A 10V@3.6A DUAL PRIMARY 8 PIN
Split Bobbin Power Transformer, 36VA
Power Transformers PC Mount, 36VA 20VDC CT@1.8A Series