Triad Magnetics CSE5-100201
Current Transformer 1: 20 0.55Ohm Sec. DCR 10000mA Prim. 6 Terminal Gull Wing SMD
IHS
Datasheet1 페이지7년 전
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CURRENT TRANSFORMER CONFIG BOBBIN 1 FREQ >250KHZ PRI 10A SMD PCB 1 OUTLETS
CSE Series 550 mOhm DCR 10 A 1:20 Surface Mount Current Sense Transformer
Current Transformers Sense/High Frequency 55mohm DCR, 80uH
Current Sense Transformer, 10A, 1:20
1:200 10A 80¦ÌH 250KHz(Min) 6.9mm*7.7mm*5.33mm